Kapıda Ödemeli Alışveriş

KAPIDA ÖDEMELİ ALIŞVERİŞ

    Sitemizden seçtiğiniz ürünleri, hiçbir ödeme yapmadan kredi kartı kullanmadan, Havale / Eft yapmadan kapıda nakit ödemeli olarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

    Kapıda ödemeli sipariş verebilmeniz için seçmiş olduğunuz ürün bedellerinin ara toplamı sitemizde belirtilen tutar olması gerekmektedir.

    Santral yoğunluğundan daha çok müşterimizin bize ulaşabilmesi ve siparişlerde hataya sebebiyet vermemek adına telefon ile sipariş alınmamaktadır. Siparişlerinizi sadece sitemizden verebilirsiniz.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeyebilir miyim?

    Kapıda ödemeli siparişlerde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, (sipariş esnasında belirtiniz.)

Not: Sitemizden güvenli bir şekilde kredi kartı ile alış-veriş yapabilirsiniz.

Hizmet Bedeli / Tahsilat Bedeli Nedir?

    Kapıda ödemeli siparişlerde kargo ücreti diğer siparişler ile aynıdır. Artı olarak tahsilat bedeli alınmaktadır.

    Hizmet bedeli siparişinizin bedelinin kargo firması tarafından tahsilat edilmesi ve devlete ödenen bankacılık işlem ücret ve vergileri gereği tahsil edilir. Bu bedel bizim tarafımızdan sabitlenmiştir. Ancak sipariş bedeli yükseldikçe kargo firmasına ödediğimiz tutar da artmaktadır. Bu fark müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Puanlarımı ve Hediye Çekini Kullanabilir miyim?

Kapıda ödemeli siparişlerde puan ve hediye çeki kullanılamaz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişlerinizi, kargoya verilmeden müşteri hizmetlerimizi arayarak iptal edebilirsiniz.

Kargoda olan siparişlerin kargo ve tahsilat bedelleri peşinen ödendiğinden iptal edilemez.

 TC. Kimlik Numaramı Vermeden Sipariş Verebilir miyim?

     Kapıda ödemeli siparişler sitemizden TC numarası girilerek de sipariş verildiği gibi TC verilmeden telefon onayı ile de sipariş verilebilmektedir.

    Kimlik bilgileriniz onaylandığında siparişiniz kontrol edilerek işleme alınır ve tarafınıza sms, whatsapp veya eposta ile bilgilendirme yapılır.

  Siparişinizi onaylamak için 0553 0747 0 300 no’lu telefonu arayarak,  sipariş numaranızı sms atarak yada whatsapptan onaylatabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

   1- Sitemizden almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyiniz.
   2- Kasa butonuna tıklayınız.
   3- Siparişinize ister üyelik oluşturarak isterseniz de üyelik oluşturmadan devam edebilirsiniz.

   4- İletişim bilgilerinizi detaylı olarak giriniz.
   5- Kapıda ödemeli siparişlerde kargo yöntemini mutlaka peşin ödeme seçiniz.
   6- Ödeme seçeneklerinde yer alan “KAPIDA NAKİT ÖDE” seçeneğini işaretleyip siparişi tamamla butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2-  Köy, kasaba ve kargo firmasının teslimat alanı dışında olan bölgelere teslimat yapılamadığından kapıda ödemeli sipariş alınmamaktadır.

   3- Okul, öğrenci yurtları, askeri birlikler, büyük çaplı iş yerleri, ceza evlerinde kargo firması kişiye ulaşmakta sıkıntı yaşadığından kapıda ödemeli sipariş gönderimi yapılmamaktadır.

   4- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da sms atarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   5- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz.

Seçtiğiniz ürünler tedarik ile temin edilen ürünler ise tedariği zaman aldığı için çoğu zaman teslim alınmamakta ve ürünler bizde kalmaktadır onun için her sipariş işleme alınmamaktadır.

   6- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı gecikmelerden direk mesul tutularak sipariş teslim alınmayarak çoğu zaman biz cezalandırılmaktayız.

   7- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.
 
Siparişi Almaktan Vazgeçtim Ne Yapmalıyım?

    Siparişiniz kargoya verilmeden müşteri hizmetlerimizi arayarak iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildi ise kargo ve tahsilat bedeli peşinen ödendiğinden sipariş iptal edilemez. Sipariş teslim alınmadığında kargoya ödenen bedeller sipariş veren kişiden tahsil edilir. Kapıda ödemeli siparişlerde siparişi veren kişi kargosunu teslim almadığında bu durumdan mesul olmayacağını düşünerek siparişini teslim almamakta ancak aşağıdaki sorunlar oluşmakta; 

   1- Teslim alınmayan her paket için kargo firması ve müşteri ile iletişime geçilmesine bu nedenle zaman kaybına neden olmaktadır.

   2- Teslim alınmayan paket geri geldiğinde ikinci bir işe sebep olmakla beraber emeğimizin zayi olmasına sebep olmaktadır.

   3- Teslim alınamayan paketlerde kişiye özel temin edilen kitaplar elimizde kaldığından şirketimizi zarara uğratmaktadır.

   4- Teslim alınmayan paketler iade geldiğinde raflarına bırakılana kadar stoklarımızın da karışmasına sebebiyet vermektedir.

   5- Teslim alınmayan paketlerin kargo ve tahsilat bedelleri kargo firmasına peşinen ödendiğinden firmamızı maddi olarak zarara uğratmaktadır.

   6- Siparişlerinizin her aşamasında bilgilendirme yapılmasına karşın siparişin teslim alınmaması çalışanlarımızın emeğini ve öz güvenini boşa harcanmasından motive kaybına neden olmaktadır. Ayrıca iş yüküne sebep olduğundan diğer müşterilerimize ayıracağımız zamanı çalmakla beraber siparişlerin gecikmesine neden olmaktadır.
 
     Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Zinde Şifa Market

YASAL UYARI : Bu web sitesindeki bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.