Hakkımızda

Zinde Şifa

Kurumsal Yapımız

Zinde Şifa, Bir Zinde Medya Enerji Ltd. Şti. Kuruluşudur.

                Zinde Enerji Ltd. Şti’ nin ana faaliyet alanlarını Enerji, Medya, Medikal, Gıda, Tarım, Otomotiv ve İnşaat oluşturmaktadır. Portföyünü yüksek seviyede büyüme potansiyeli olan sektörlere konumlandıran Zinde Enerji Ltd. Şti. “sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrar”ı faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimsemiştir.

                Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Zinde Enerji, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Enerji alanında yaptığımız yatırımlarımlar ile verimliliği arttırırken sürdürülebilir, dengeli ve etkin enerji portföyü oluşturma stratejimiz doğrultusunda adımlar atmaya devam etmekteyiz.

                En önemli sermayemiz olan yetkin insan kaynağımız, güçlü yönetim ekibimiz, kararlarımıza güven duyan yatırımcılarımız ve bayilerimiz, hizmet ve ürünlerimize hayatlarında yer açan değerli müşterilerimiz ile birlikte, yükselen başarı grafiğimizi 2016 ve devamında da sürdürmeye kararlıyız.

 

                Desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz bayilerimiz ve müşterilerimize en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.