Hakkımızda

Zinde Şifa

Kurumsal Yapımız

Zinde Şifa, Bir Zinde Medya Enerji Ltd. Şti. Kuruluşudur.

                Zinde Enerji Ltd. Şti’ nin ana faaliyet alanlarını Enerji, Medya, Medikal, Gıda, Tarım, Otomotiv ve İnşaat oluşturmaktadır. Portföyünü yüksek seviyede büyüme potansiyeli olan sektörlere konumlandıran Zinde Enerji Ltd. Şti. “sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrar”ı faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimsemiştir.

                Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Zinde Enerji, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Enerji alanında yaptığımız yatırımlarımlar ile verimliliği arttırırken sürdürülebilir, dengeli ve etkin enerji portföyü oluşturma stratejimiz doğrultusunda adımlar atmaya devam etmekteyiz.

                En önemli sermayemiz olan yetkin insan kaynağımız, güçlü yönetim ekibimiz, kararlarımıza güven duyan yatırımcılarımız ve bayilerimiz, hizmet ve ürünlerimize hayatlarında yer açan değerli müşterilerimiz ile birlikte, yükselen başarı grafiğimizi 2016 ve devamında da sürdürmeye kararlıyız.

 

                Desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz bayilerimiz ve müşterilerimize en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Zinde Şifa Market

YASAL UYARI : Bu web sitesindeki bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.